Schody Skiba

O nas

Poznaj naszą historię.

Poznaj

Nasze doświadczenie

+ 0
Lat doświadczenia
+ 0
Zadowolonych klientów
+ 0
Godzin pracy

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami stolarskimi  oraz wieloletnim stażem w produkcji i montażu schodów. Działamy od 2007 roku ale stolarstwo jest naszą wielopokoleniową tradycją od co najmniej kilkudziesięciu lat. Specjalizujemy się również w różnego rodzaju pracach w drewnie jak np. podłogi,  meble  ale naszym głównym produktem są schody. Wykonujemy schody drewniane z litej deski na indywidualne zamówienia klientów. W naszych projektach wykorzystujemy nowoczesne systemy oświetlenia led.


Oferujemy kompleksową usługę, od etapu projektu po montaż. W naszej ofercie znajdują się rozmaite typy schodów, m.in.  drewniane, układane na beton, ażurowe lub dywanowe. Dzięki temu, że oferujemy również montaż balustrad całość dopasowana jest perfekcyjnie do oczekiwań klienta.

Materiały wykorzystywane przez nas są najwyższej klasy. Klienci cenią nas za solidność, dokładność, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną realizację zamówień . 


Działamy nie tylko na terenie naszego kraju, ale również poza jego granicami (Francja, Madryt, Anglia). Nieustannie doskonalimy nasze umiejętności i rozwijamy technologie aby wykonywane przez nas realizacje były najwyższej jakości i spełniały w 100 % Państwa oczekiwania.

Wykonujemy również meble Sakralne na potrzeby Kościołów i plebanii.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć zamieszczoną na stronie oraz do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Serdecznie zapraszamy.